Головна Новини Нововолинська Нововолинські шахтарі завітали “в гості” до Гунчика (ВІДЕО)

Нововолинські шахтарі завітали “в гості” до Гунчика (ВІДЕО)

110
0

Волинські шахтарі прийшли на зустріч із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком. Вони вимагали від очільника області повпливати на ситуацію з виплатою заборгованої зарплати. Зустріч гірників з Володимиром Гунчиком відбулась у вівторок, 25 березня, у приміщенні Волинської ОДА, пише Громадське.Волинь.

Декілька десятків шахтарів висловили Гунчику своє обурення стосовно того, що вони так і не отримали обіцяної виплати заборгованої зарплати. Адже Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, який у лютому відвідав Нововолинськ, обіцяв гірникам виплатити заборговані гроші за грудень 2014 року до середини лютого. Проте, досі шахтарі цих коштів так і не отримали.

Сьогодні волинські гірники заявили, що вимагатимуть відставки міністра, адже він так і не додержав свого слова.

Також гірники наполягають на повній виплаті заборгованих коштів не лише за грудень, але й за інші місяці, протягом яких вони не отримували зарплату.

У свою чергу Володимир Гунчик зазначив, що вже сьогодні поспілкується з Адміністрацією Президента та Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Він передасть вимоги шахтарів. Також, для надійності, очільник області спілкуватиметься з представниками київської влади у присутності шахтарів.реклама у Нововолинськ