Головна Новини Нововолинська Шахтар оголосив голодування через невиплату зарплати

Шахтар оголосив голодування через невиплату зарплати

74
0

Сьогодні гірник шахти «Нововолинська» № 10, член незалежної профспілки Юрій Завидняк оголосив голодування через невиплату зарплати і відсутність засобів для виживання. Про це повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.

“Юрій Завидняк вимушений був разом з сім’єю переїхати з міста Первомайськ Луганської області до Нововолинська, де працевлаштувався на шахті «Нововолинська» № 10. Проте зараз нововолинським гірникам не виплачують зарплати. Сім’я Юрія Завидняка опинилася без засобів для життя й не в змозі платити за квартиру. Дружина Юрія – прибиральниця, один з двох синів – теж шахтар і не отримує зарплату. Люди фактично опинилися без засобів для існування й на вулиці. Крім того Юрій Завидняк серйозно захворів. Тому сьогодні у момент відчаю й оголосив голодування. До речі, у цей час на шахті перебував перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Мартиненков.

На сьогодні усім нововолинським шахтарям не виплатили частину заробленого за минулі місяці. Ці питання не вирішені на рівні міністерств і відомств, а люди стали заручниками ситуації. Місцеві гірники ще якось виживають за рахунок власних городів чи своїх пенсій або пенсій батьків. А такі, як Юрій Завидняк не мають ні пенсії, ні житла.

Наразі Юрій Завидняк припинив голодування. Місцева влада пообіцяла, що розгляне питання надання його сім’ї кімнати в гуртожитку.реклама у Нововолинськ