Головна Новини Нововолинська У Низкиницькому монастирі викрали скриньку із пожертвами для солдатів

У Низкиницькому монастирі викрали скриньку із пожертвами для солдатів

120
0

В Успенському Низкиницькому монастирі викрали скриньку із пожертвами для воїнів АТО. Трапилась подія на вихідних 25-26 квітня, цей факт підтвердив начальник дільничних інспекторів Іваничівської міліції Вадим Мельничук, – пише “Буг“.

Скриньку розмістили активісти ГО “Волинські патріоти”, в ній знаходилось декілька тисяч гривень. Зловмисника затримали, ним виявився житель Нововолинська Геннадій К., який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Молодик бував у храмі, де йому давали можливість підзаробити, садячи картоплю. Прихожанином він не був, але гроші заробити приходив.


Також стало відомо, що злодій причетний до крадіжок у торгових закладах міста, та до викрадення картини із церковної лавки. Крім того, молодик має проблему наркозалежності, що і могло підштовхнути на злочин. Викравши скриньку, злодій заховав її в кульок, який перед цим попросив у священиків. Вийнявши гроші, він викинув контейнер на території храму. Зловмисник стверджував, що у скриньці було 700 гривень, за які він придбав одяг та годинник. Однак, волонтери наголошують, що сума була значно більшою.

Незважаючи на такий ганебний вчинок, волонтери продовжуватимуть збирати допомогу для бійців АТО в Успенському Низкиницькому монастирі, тому скринька для пожертв незабаром знову буде стояти у храмі.реклама у Нововолинськ