Головна Новини Нововолинська Нововолинці приєднались до акції “День вуличної музики” (ФОТО)

Нововолинці приєднались до акції “День вуличної музики” (ФОТО)

114
0

Традиційно у третю суботу травня на вулиці виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які демонструють свої таланти. 16-го травня 2015 у багатьох містах України відбудеться День Вуличної Музики, до такої акції долучилась також молодь Нововолинська та Володимира-Волинського. Про це повідомляє “Буг“.

Активісти МРЦ “Нові крила” Павло Медина та Анна Суліма вирішили організувати таке свято у Нововолинську і цим показати свою солідарність із наймасштабнішим музичним волонтерським проектом у світі. Виконавці продемонстрували перехожим як відомі хіти, так і власні композиції. Без мовних, вікових та стильових обмежень у формі “вільного мікрофону” учасники виконували музичні витвори. Перехожі також долучались до акції та демонстрували власні співочі таланти.

Містяни та гості аплодували талановитим виступам. Бажаючі могли допомогти фінансово для розвитку МРЦ “Нові крила”.

День вуличної музики – це міжнародне свято, ініціатором якого у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. Це некомерційний проект. 17 травня 2014 року День Вуличної Музики пройшов вперше в Україні. Минулого року свято музики одночасно відбулось у 10-ти різних українських містах, серед яких: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Переяслав-Хмельницький, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Тернопіль та маленьке містечко Деражня (Хмельницька область).реклама у Нововолинськ