Головна Новини Нововолинська Для учасників АТО в Нововолинську землі немає, – проект рішення

Для учасників АТО в Нововолинську землі немає, – проект рішення

108
0

Міська рада на черговій сесії завтра може відмовити учасникам АТО в праві отримати земельну ділянку для будівництва. Про це йдеться в проекті рішення.

Зокрема, до міської влади звернулися Андрій Вах, Олександр Мосейчук та Сергій Палихата. Усім трьом можуть відмовити на тій підставі, що, згідно з Генпланом, у місті більше немає діянок під житлову забудову.

“Відмовити у виділенні земельної ділянки як учаснику АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд у зв’язку з недостатньою кількістю вільних земельних ділянок, передбачених Генпланом міста для житлової забудови, а також враховуючи, що рішенням сесії Нововолинської міської ради від 22 жовтня 2014р. № 40/30 „Про розгляд заяв військовослужбовців учасників АТО щодо виділення земельних ділянок” вирішено звернутись до сільських рад Іваничівського району та Головне Управління Держземагентства у Волинській області, та у зв’язку з тим, що згідно даного рішення Головним управлінням Держземагентства у Волинській області виділяються земельні ділянки за погодженням з сільськими радами на території Грядівської та Морозовичівської сільських рад,” – йдеться в проекті рішення.

До речі. Сесія міської ради розпочнеться завтра о 10:00. Відвідати сесію, згідно із законом, може кожен охочий без будь-яких запрошень чи акредитацій.реклама у Нововолинськ