Головна Новини Нововолинська Нардеп Гузь голосував за суддів, які переслідували активістів Майдану

Нардеп Гузь голосував за суддів, які переслідували активістів Майдану

156
0

Серед суддів, призначених на довічні посади Верховною Радою 21 травня, є двоє, які переслідували активістів Євромайдану та Автомайдану під час відповідних подій взимку 2014 року.

Про це у своєму блозі на “Українській правді” написав журналіст Сергій Іванов. Мова йде про Ірину Юхно, призначену суддею Дніпропетровського обласного адміністративного суду, яка заборонила нікопольській організації ВО “Свобода” розміщувати намети у Нікополі з 17 січня до 16 лютого 2014 року включно – тобто у розпал подій на Євромайдані.

Крім того, суддею Вишгородського районного суду Київщини безстроково став Олексій Рудюк, який відбирав у активістів Автомайдану права через автопробіг до тодішньої резиденції Віктора Януковича “Межигір’я”. Крім того, ще в квітні 2013 року, Рудюк прийняв рішення про адміністративний арешт голови київської організації партії “Демократичний альянс” Максима Панова за пікет “Межигір’я”. Про ці справи Рудюка також раніше писали журналіст Наталія Соколенко та адвокат Автомайдану Роман Маселко. За постанову про призначення цих суддів проголосував і нардеп Ігор Гузь.

Втім, нардеп пояснив, що за призначення безстроково понад 100 суддів голосували “в пакеті”, тому така оказія  нібито через неуважність народних обранців.

У Верховній Раді вже підготували звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо інциденту, яке підписав і Гузь:реклама у Нововолинськ