Головна Новини Нововолинська Попередня причина пожежі на ливарному – коротке замикання

Попередня причина пожежі на ливарному – коротке замикання

118
0

Пожежа на “Нововолинському ливарному заводі” 9-го червня виникла о 22:00, повідомлення про загоряння в шихтовому приміщенні поступило у ДПРЧ № 5 о 22:04.

Про загоряння повідомив начальник зміни. На виклик о 22:04 виїхав 1-ий та 2-ий хід ДПРЧ №5, – повідомляє “Буг” із посиланням на інженерно-інспекторський відділ ДПРЧ №5 . Відповідно до плану залучення на об’єкт високого ступеня ризику було передано повідомлення на Іваничі (ДПРЧ №18) та Володимир-Волинський (ДПРЧ №7), проте рятувальники зазначених частин участі у локалізації та ліквідації пожежі не брали.

В основному горіло масло, яке витекло із пічного трансформатора, що і викликало сильне задимлення. Площа самої пожежі була незначною – приблизно 1,2 х 2 метри. Дванадцять вогнеборців особового складу ДПРЧ №5 брали участь у приборкані вогню. О 22:30 – пожежу локалізовано, 22:48 – ліквідовано. Попередня ймовірна причина загоряння – коротке замикання у пічному трансформаторі.

Внаслідок пожежі пошкоджений пічний трансформатор. Із людей ніхто не постраждав. Сума нанесених матеріальних збитків встановлюється. На місце події прибула також слідчо-оперативна група Нововолинського міського відділу міліції.

– Наразі проводиться перевірка за даним фактом, – повідомив заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк.

Як розповідає заступник головного інженера “Нововолинського ливарного заводу” Олександр Бурим, підприємство продовжує працювати, значних збитків пожежа не завдала.реклама у Нововолинськ