Головна Влада “Золоті” лічильники: у Жовтневому обурені діями “міськгазу”

“Золоті” лічильники: у Жовтневому обурені діями “міськгазу”

98
0

У Жовтневому працівники міськгазу вилучили декілька десятків лічильників нібито на перевірку і не повертають. Про це розповіли мешканці на прийомі першого заступника міського голови Володимира Рожелюка.

“Прийшли, поводили себе як розбійники! Я пояснювала, що мій лічильник недавно проходив повірку, але вони не слухали”, – говорить жінка

Працівники міськгазу наполягають на тому, що лічильники виготовлені за радянськими стандартами, а тому їх використовувати не можна. Через це їх вилучають нібито на перевірку, хоча потім не повертають: кажуть купувати новий. Окрім лічильника (650 – 1400 гривень) потрібно заплатити за повірку, купити фільтр і оплатити встановлення. Загалом у селищі потрібно замінити більш як 500 лічильників.

Мешканці селища обурюються: термін придатності старих лічильників не вийшов, а викласти кругленьку суму за нове обладнання при нинішніх тарифах для них – дуже важко. Крім того, після зняття лічильників абонентам нараховують “середньодобову” норму, і в декого це зайвих 100 кубів на місяць!

Володимир Рожелюк пообіцяв вирішувати проблему на рівні області.

Ще один “бонус” на прийомі чиновника – низький тиск у системі водопостачання. Проблемі ось уже 15 років, а виною всьому – несправний клапан, який необхідно регулювати вручну. Ціна питання – 15 тисяч гривень; Володимир Рожелюк пообіцяв вирішити проблему до 1 липня, чи виконає обіцянки – розкажемо.реклама у Нововолинськ