Про кадрові зміни нам розповіли шахтарські профспілки. Зміни відбулися за останній тиждень.
ДП “Шахтоуправління “Нововолинське” (шахта № 1)
У Міністерстві проводять дворівневий конкурс на посаду директора підприємства (у зв”язку з реорганізацією), тому Олесандрові Онопрієнку втриматися на посаді не допомогли навіть зібрані на свою підтримку підписи лояльних працівників. Зараз підприємством керує Олександр Шостак. Щоправда, в статусі виконувача обов”язків.
Шахта № 9
Євген Німой поступився місцем Анатолієві Головку, щоправда, сам сів у крісло технічного директора ДП “Волиньвугілля”. Крісло техдиректора кілька тижнів тому мав зайняти такий собі Макеєв зі Сходу – але профспілки не дали.
Шахта “Бужанська”
Директором залишається Михайло Борсук, щоправда, за нього досі “воюють” профспілки.
ДП “Передпускова дирекція шахти № 10”
Своїм наказом Міністр енергетики та вугільної промисловості Демчишин звільнив із посади директора держпідприємства Петра Солопа; виконує обов”язки директора Ігор Романов.