Головна Новини Нововолинська Декларації держслужбовців та посадовців слід надсилати до податкових інспекцій за місцем податкової...

Декларації держслужбовців та посадовців слід надсилати до податкових інспекцій за місцем податкової адреси особи

78
0

Копії декларацій державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та керівників юридичних осіб публічного права для перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, слід надсилати до податкових інспекцій за місцем податкової адреси суб’єктів декларування, тобто реєстрації та паспортних даних, – звертають увагу керівників та кадрових служб підприємств та організацій у Нововолинській ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Цей момент передбачено у п. 5 Порядку здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.03.2015 №333 «Про затвердження Порядку здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації».

Нагадаємо, що в зв’язку із набранням з 01.01.2015 чинності змін, внесених до ст.12 Закону України від 07.04.2011 №3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» проводяться перевірки щодо достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та керівників юридичних осіб публічного права.

Таблиці у звіті з ЄСВ, які не містять відомостей, не подаються.

Таблиці у Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які не містять відомостей, не подаються до фіскальних органів – інформують фахівці Нововолинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Така норма передбачена відповідно до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 “Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Відповідно до пункту 8 розділу II Загальні правила формування та подання Звіту, звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог цього Порядку, у тому числі без обов’язкових реквізитів, передбачених пунктом 6 цього розділу, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.

Також звертаємо увагу, що звіт формується на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно які підтверджують нарахування та виплату, на які нараховується єдиний внесок. Звіт формується страхувальником або відповідальною особою страхувальника та включає таблиці, наведені у додатках 4 – 7 до цього Порядку, та повинен містити основні дані про страхувальника та перелік таблиць звіту.

Крім того зазначимо, що згідно з пунктом 3 розділу IV Формування Звіту, у переліку таблиць звіту на титульному аркуші у додатках 4 – 7 навпроти таблиць, які не подаються до фіскальних органів:
– на паперових носіях – проставляються прочерки; br> – в електронній формі – поле залишається незаповненим.

Отже, підсумовуючи вище викладене, таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальниками взагалі) не подаються до органів ДФС.

Додатково повідомляємо: відповідальним за правильність та достовірність заповнення звіту є страхувальник.

Нововолинська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській областіреклама у Нововолинськ