Головна Новини Нововолинська Новий директор десятої шахти – з Донеччини

Новий директор десятої шахти – з Донеччини

170
0

На десятій шахті Нововолинська – новий директор. Після звільнення попереднього керівника Петра Солопа його місце посів Микола Рак.

Із гірничою справою чоловік знайомий з дитинства. Народився у шахтарській родині на Донеччині. Після закінчення школи вступив до Московського гірничого інституту. Працював звичайним шахтарем, згодом обіймав посаду начальника дільниці. На Луганській шахті працював головним інженером, – повідомляє сайт «Нововолинськ».

– Після Луганська запропонували поїхати в «Укрзахідвугілля» директором шахти, там пропрацював три роки. Потім два роки управління шахтою на Сахаліні. Згодом був головним інженером на попередньому місці роботи, далі – комерційна структура «Укрросвугілля», що займалася поставками гірничого обладнання. Там пройшло 25 років. Побував практично на усіх вугільних об’єднаннях колишнього Радянського Союзу. Тож стосунок до вуглепрому маю безпосередній, – наголосив Микола Рак.

На запитання, чи впорається новий очільник із поставленими завданнями, Микола Рак відповідає: його ціль – завершити довгобуд. Якщо Україна врятує вугільну галузь, то вона, своєю чергою, врятує Україну – цим девізом керується новопризначений директор. Новий керівник вже встиг оглянути об’єкти на поверхні та під землею.

Познайомився Микола Рак і з колективом. Директор дав розпорядження усім підрозділам підприємства проаналізувати, чого не вистачає для завершення довгобуду, й врахувати усі побажання підопічних.

Пан Рак відзначив і чимало прорахунків попередніх керівників і пообіцяв поділитися першими результатами своєї роботи вже до першого вересня.реклама у Нововолинськ