Господарський суд Волинської області нині з’ясовує, куди з ДП «Волиньвугілля» зникло 4 з половиною тисячі тонни копалин, які свого часу на зберігання підприємству віддала компанія «Сам-Моторс», повідомляє видання “Під прицілом”.
З матеріалів справи вбачається, що ще у 2010 році сторони уклали угоду про зберігання вугілля на території ДП «Волиньвугілля», однак коли фірма «Сам-Моторс» звернулася до підприємства з проханням повернути свій товар, то виявилося, що вугілля вже ніби то передали.
Саме таку позицію в суді доводить представник державного підприємства, який переконує, що вугілля за кілька місяців після укладання договору про зберігання, було відвантажене назад. Хоча й письмових доказів тому представник не надав.
Однак представники компанії «Сам-Моторс» заперечують, що вугілля їм повертали і наполягали в суді повернути їм вугілля марки ДГР-0-200 у кількості 4452 тонн загальною вартістю 586 105 гривень.
Тож, проаналізувавши всі наявні у справі докази, суддя Господарського суду Волинської області Сергій Бондарєв прийняв рішення позов задовільнити повністю і зобов’язати ДП «Волиньвугілля» повернути компанії «Сам-Моторс» заявлену в позові кількість вугілля.
Довідково. Директором, а заодно і власником фірми “Сам-Моторс” є Олександр Селещук.













