Активну громадськість Нововолинська закликають прийти під стіни міської прокуратури і висловити своє невдоволення її діяльністю.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з опублікованої інформації у рубриці на сайті «Повідом новину».
Так, на підготовчих зборах громадських активістів, які відбулися 12 липня у Нововолинську, учасники зборів прийняли рішення про пікетування прокуратури міста Нововолинська. З їхніх слів, пікетування відбудеться завтра, 17 липня, о 10.00.
Головна вимога пікетувальників – відставка прокурора Нововолинська Олександра Шпоти. Громадські активісти вважають незадовільною роботу щодо розслідування частини кримінальних справ: викрадення підприємства ПП «Львівська жінка»; виселення підприємства ПП «Львівська жінка» із орендованого приміщення; розкрадання та розтрата активів ВАТ «Оснастка»; зловживання владою та фальсифікація документів міською владою під час виділення земельних ділянок на вулиці Мічуріна; незадовільна робота щодо розслідування злочинів по ДП «Волиньвугілля» та на вугільних шахтах міста; незадовільна робота по боротьбі із розповсюдження наркоманії; затягування розслідування по справі «нововолинського» педофіла та інші.
Активісти запрошують жителів міста долучитися до мирної громадської акції. Ініціатор протесту – голова ГО «Нововолинська координаційна рада НРУ» Володимир Мигас.