Головна Новини Нововолинська Нововолинські воїни АТО створили громадську організацію

Нововолинські воїни АТО створили громадську організацію

92
0

Ініціативу створити власну громадську організацію проявили активні демобілізовані з зони бойових дій нововолинці. Вчора відбулись установчі, збори на яких було затверджено назву, управління та статут організації. Відтак повне її найменування звучатиме як ГО «Нововолинська спілка ветеранів АТО».

Згідно зі статутом, спілка має на меті об’єднати ветеранів війни, яка триває на Сході нашої держави, котрих стає дедалі більше. Сприяти консолідації та координації зусиль у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги членам громадської організації. Також чоловіки планують брати участь у громадсько-політичній діяльності; проводити масові заходи; активно долучатися до організації виховання у молоді та підлітків високих морально-етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Вітчизни та багато іншого, – пише сайт міської ради.

Очолив ветеранську організацію Олександр Кондисюк. Майор 51-ої бригади, якого уже записали в ряди загиблих, проте він виявився живим. Олександр пробув у полоні чотири місяці і таки повернувся додому. Його кандидатуру на посаду керівника спілки хлопці підтримали одноголосно. Наразі документи на створення громадської організації направлені в органи юстиції.

Як тільки «Нововолинська спілка ветеранів АТО» буде офіційно зареєстрована, відразу розпочнеться прийом заяв для вступу.реклама у Нововолинськ