Головна Різне Стартував конкурс на посади місцевих прокурорів

Стартував конкурс на посади місцевих прокурорів

156
0

Відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області. Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи! Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року.

В обласній прокуратурі уточнили, що 15 грудня Нововолинська міська прокуратура існувати вже не буде, відтак Нововолинськ перейде під територіальну юрисдикцію Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника: громадянство України; повна вища юридична освіта;  стаж роботи в галузі права не менше 5-ти років або стаж роботи на посаді прокурора не менше 3 –х років; дієздатність;  вільне володіння державною мовою; управлінсько-організаторські здібності; високий рівень морально-ділових якостей; відсутність незанятої або непогашеної судимості;  не притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення; відсутність захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків прокурора.

Основні обов’язки: організовує діяльність місцевої прокуратури; представляє місцеву прокуратуру у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, особами, підприємствами, установами, організаціями та ін.;  здійснює інформаційно-аналітичне забезпечення прокурорів з метою підвищення якості виконання ними своїх функцій; контролює ведення та аналіз статистичних даних; забезпечує виконання вимог щодо підвищення кваліфікації прокурорів місцевої прокуратури;  організовує вивчення та узагальнення практики застосування законодавства виконує інші повноваження, передбачені законодавством України;  керівник призначає та звільняє працівників в порядку, встановленому законодавством України;  у разі відсутності керівника місцевої прокуратури заступник здійснює його повноваження.

Всю детальну інформацію про порядок проведення чотирирівневого конкурсу, повний перелік необхідних документів та адреси центрів прийому документів можна знайти у відповідному розділі на офіційному сайті Генеральної прокуратури України за посиланням: http://www.gp.gov.ua/ua/reforms.реклама у Нововолинськ