Чиновники вважають, що в нашому місті нема ні одного об’єкта туризму та рекреації.
Про це йдеться у відповіді Нововолинської міськради, яке у соціальній мережі Facebook оприлюднив завідувач сектору туризму Волинської ОДА Віталій Чернець, повідомляє “Волинське агентство розслідувань”.
«Виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє наступне, що у м. Нововолинську відсутні об’єкти туризму і рекреації», – йдеться у відписці керуючої справами виконкому Вікторії Магдисюк.
«А ви погоджуєтесь з Нововолинською міськрадою?» – поцікавився у користувачів соцмережі Віталій Чернець.