Головна Новини Нововолинська Мобілізаційний план у місті виконано на 67 відсотків

Мобілізаційний план у місті виконано на 67 відсотків

84
0

Про хід проведення шостої хвилі мобілізації у Нововолинську вели мову на засіданні ради оборони, що відбулося за участю керівництва міста, керівників військового комісаріату, МВ УМВС у Волинській області, міської прокуратури та служби безпеки.

Мобілізаційні завдання у Нововолинську виконані на 67 відсотків. Це найкращий показник серед міст Волині, він значно вищий від загальнообласного. Разом з тим, як наголошувалося у ході обговорення, немає системності в роботі військового комісаріату щодо притягнення до відповідальності осіб, котрі ухиляються від призову, – повідомляє сайт міськради.

Прийнято рішення стосовно підприємств, які не допускають працівників військкомату для вручення повісток на проходження медичної комісії. Військовому комісаріату поставлено завдання підготувати офіційне звернення в міськрайонне ДАІ, центр зайнятості, міграційну службу міста стосовно сприяння в мобілізаційній роботі, зокрема, здійсненю оповіщення військовозобов”язаних.

Під час засідання акцентувалася увага на тому, аби силові структури продовжували надавати як юридичну, так і практичну допомогу військкомату в проведенні мобілізаційної роботи.реклама у Нововолинськ