Головна Соціум Суд над бійцями 51 бригади перенесли на 1 жовтня

Суд над бійцями 51 бригади перенесли на 1 жовтня

102
0

Судове засідання у справі 21-ого бійця 51-ої бригади, яким інкримінують відмову від несення обов’язків військової служби в бойовій обстановці за попередньою змовою групи осіб, відклали через неявку двох бійців, – інформує Волинське агентство розслідувань.

Засідання відбувалося у Володимир-Волинському міському суді 20 серпня. Після початку судового засідання з’ясувалося, що двоє бійців – Михайло Холод та Василь Соя – не прибули на судове засідання.

«За відсутності обвинувачених ми не можемо вирішувати питання», – зазначив прокурор Олександр Курсов, посилаючись на статтю 323 КПК. Він запропонував зобов’язати тих, хто не з’явився, пояснити суду причини.

Адвокати підтримали думку, що неможливо проводити розгляд та долучати до справи якісь матеріали, оскільки у обвинувачених може бути власна думка з приводу певних матеріалів.

«Щодо причин відсутності: Холод потрапив у ДТП, Соя знаходиться у лікарні, у нього язва. Документи будуть представлені», – розповіла адвокат Тетяна Яркіна.

Тому розгляд справи продовжать 1 жовтня об 11:00 годині. Нагадаємо, суд над бійцями 51 бригади тягнеться вже упродовж року. Щоразу виникають нові обставини у справі. Щоразу засідання переносяться з певних причин.реклама у Нововолинськ