Головна Різне Нововолинськ попрощався з Іваном Ганею

Нововолинськ попрощався з Іваном Ганею

84
0

Нововолинськ 22-го серпня у жалобі. У передобідню пору біля храму Покрови Божої Матері відбулося прощання із загиблим розвідником батальйону “Донбас” Іваном Ганею, позивний “Сєвєр”.

Бойові побратими звали його по-дружньому – дядя Ваня. Не випадково, адже він був одним із найстарших у батальйоні. Пішов захищати Україну у червні 2014-го року. Разом з нововолинцем Володимиром Пушкаруком були в одній групі. “Пушик” загинув від снайперської кулі 26-го серпня, через три дні при виході з оточення з-під Іловайська ворожа куля забрала життя Івана Гані. Хлопці загинули як герої, захищаючи мир та спокій України, – пише “Буг“.

Родичі загиблого бійця досі не вірять у його смерть. Навіть після проведення аналізу ДНК, що підтвердив особу бійця, найближчі люди не ймуть віри в те, що його більше немає. Від дня смерті пройшов майже рік. До цих пір тіло героя було захоронене на сході країни, а сьогодні, 22-го серпня, вдосвіта нововолинські активісти зустріли труну у нашому місті.

О десятій годині ранку біля церкви Покрови Божої Матері у Нововолинську було небагато людей. Це там, на церковному подвір’ї, відчувалося горе, лилися людські сльози. А за церковними воротами – зовсім інше життя. Народ поспіхом летів на ринок на закупи, хтось здивовано озирався на міліцейські машини біля храму. Там, за церковними воротами, зовсім інші проблеми, які негайно треба вирішувати. У кожного ж сім’я, діти, робота… Не до церемоній, не до прощань.

Та все ж люди стали підтягуватися. Біля огорожі спинялися перехожі. Може, у когось теж на війні син чи брат і зворушила чужа біда. Представники міської влади, родичі, однокласники і просто знайомі несли квіти і вінки. Священнослужителі відправили поминальну панахиду, після чого усі бажаючі попрощалися з героєм. Автомобільний кортеж з труною відправився вулицями міста. Після зупинки перед будинком, де жив Іван Ганя, рушили на старе кладовище. Після військового салюту відбулося останнє прощання з бійцем.реклама у Нововолинськ