Сьогодні на Майдані незалежності відбувся конкурс краси «Українська врода». Обирали красуню Нововолинська 2015 року журі у складі: Василь Шахраюк (представник механічного ливарного заводу), Анатолій Мужевітін (художник-фотограф), Юрій Пустовіт (музикант).
Учасниці: 1 – Анастасія Дячук, 2 – Лілія Лелькова, 3 – Ніна Ткачук, 4 – Єлизавета Гладун, 5 – Любов Франчук, 6 – Ангеліна Власюк, 7 – Катерина Тимощук, 8 – Анастасія Сидорук, 9 – Анна Пугачова, 10 – Анастасія Кириченко.
Як відбувалось свято і хто переміг – дивіться на відео: