Головна Новини Нововолинська Фестиваль «Перлина Заходу» під загрозою?

Фестиваль «Перлина Заходу» під загрозою?

132
0

Програму заходів святкування Дня міста в Нововолинську остаточно затвердили 21-го серпня, а заяву про проведення фестивалю «Перлина Заходу» Людмила Скороходова віддала у руки працівникам міської ради 14-го числа цього ж місяця. Та виявилося, що цього часу замало, щоб довести справи до ладу і провести фест. Тепер у відділі культури міської ради шукають аргументів, щоб показати усі мінуси роботи організаторів фестивалю, – пише «Буг».

Проведенням «Перлини Заходу» завжди займався відомий у місті меценат Євген Недищук, однак на даний час він перебуває на Сході, а свої повноваження передав керівнику громадської організації «Творці Історії» Людмилі Скороходовій. Вона стверджує, що в міській раді «попросили» на концерті забезпечити правопорядок власними силами, ще й поприбирати і, якщо в парку будуть зламані лавки, відремонтувати їх самотужки. Начальник відділу культури Інна Левкова говорить, що так було завжди: “Ви просто не знаєте, як багато робив Недищук. Він домовлявся з комунальниками, правоохоронними органами, займався освітленням. Він кожного разу це робив, домовлявся з всіма і скрізь”.

Натомість Людмила Скороходова коментує ситуацію з іншого ракурсу: “З Євгеном Микитовичем говорила вчора, він просто в шоці. До чого тут ці лавочки, які поламані там уже давним-давно? Яке вони відношення мають до Дня міста?”.

Начальник відділу культури справді турбується, щоб питання фестивалю швидше вирішилось. Хоч хвора, вона прибула на зустріч, бо й замінити нема кому – “Зам в офіційному відгулі”. Цікавилася годинами проведення фесту, а потім поклала на стіл закон, і сказала, що гулянка має бути не довше 22:00, хоч організатор наполягала на проведенні фестивалю до 23:00. Потім натякнула, що ще півгодинки можна «подарувати» на завершення. Закон, правда, поширюється на захищені об’єкти, а чи є літня естрада захищеним об’єктом, начальник не знала.

У підсумку, Інна Левкова «посприяла», щоб охорона правопорядку на фесті таки була – направила Людмилу Скороходову в міліцію та ЖКГ особисто просити допомоги і писати заяви.

Ситуація виглядає так, ніби міськвиконком «пхає палки в колеса» організаторам концерту, серед яких – Євген Недищук, який планує балотуватися на місцевих виборах на мера.

Нагадаємо, що фестиваль «Перлина Заходу» відбувається з 2005-го року. Кошти, виручені з фестивалю, йдуть на благодійність.реклама у Нововолинськ