Головна Новини Нововолинська Богдан Бадзюнь отримав грамоту Асоціації платників податків України

Богдан Бадзюнь отримав грамоту Асоціації платників податків України

116
0

За вагомий внесок у розвиток підприємництва і ринкової інфраструктури, забезпечення соціально-економічного розвитку області, активну громадську і благодійну діяльність та з нагоди Дня підприємця у приміщенні Державної фіскальної служби в Луцьку нагородили нововолинського політика, мецената, власника “БОШ Автосервіс “Формула” Богдана Бадзюня. Про це повіломляє “Буг“.

“Дуже приємно, що цю відзнаку вручав саме президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе. Була можливість поспілкуватися з ним особисто. Учасники зустрічі могли ставити запитання, на які він давав вичерпну відповідь, – ділиться враженнями Богдан Бадзюнь. – Ця зустріч була досить цікавою і обнадійливою. До речі, президент Асоціації запропонував змінити Податковий кодекс, щоб він був доступний для всіх, хто бажає стати підприємцем.”

Обговорювали також проблеми та оцінки соціально-економічного розвитку регіону, актуальні питання системи оподаткування, а також підтримки підприємців та популяризації їх діяльності.реклама у Нововолинськ