Головна Новини Нововолинська Будні “пияцького” парку

Будні “пияцького” парку

104
0

Мало того, що у єдиному на весь Нововолинськ парку («козлячий» не враховувується, бо міськрада про нього давно забула), проводяться публічні пиятики на свята із благословення місцевої влади, то тепер знову якась сволота туди внадилася і ріже молоді дуби. (На фото, а також моя публікація на НВІПі «Торнадо над парком у Нововолинську від 18.03.2012). Згадується й давня історія про рішення на виділення 4 сотих землі «для ведення підприємницької діяльності», одному із «своїх» – максимально наближених до «тіла» підприємців. Знову ж таки, у багатостраждальному центральному парку.

Нещодавно члени нововолинського міського осередку «Цивільного корпусу «Азов» добряче там попрацювали. Із дитячого містечка винесли не одне відро використаних шприців, пляшок з-під пива і горілки та інших наркоманських і алкашних аксесуарів. У тім числі й людських випорожнень. Правда, до «презентації» зібраного «майна» під дверима службового кабінету міського голови ще не дійшло, але, як вбачається, ця костюмована вистава незабаром буде там проведена. Якраз перед місцевими виборами. Що, як вбачається, має дуже «допомогти» комусь посісти 5 каденцію.

Міліції там вдень зі свічкою знайдеш. Крутилася вона на День міста разом із Національною гвардією, проте звіту ніякого не було. Чи оштрафували когось, замкнувши у буцегарню, скільки протоколів було складено за пиятику у громадському місці, вилучено пляшок із оковитою і пивом тощо, – нічого не відомо. Скільки 40-градусної медовухи, що продавалася там зранку під фішкою «лікувального напою», було вилучено у приватного гастролюючого торговця – того громада не відає. А може, самі міліціонери для зняття пекельних стресів, покрапельно, столовими ложками, або чайними склянками хлебтали цей цілющий і лікувальний засіб?

Пане майоре В. Мартинюк! Ви відповідаєте за громадський порядок у Нововолинську. То й надайте звіт – кого і за що! Ввечері там була дика гулянка. Оковиту і пиво на розлив продавали не криючись. На одному  сайті є відео, де аж надто добре все те видно. Чому не реагуєте? Хто все це з місцевих бізнесменів організовував? Хто дозволив? Чому не припинили? Підозрілі і неохайного вигляду особи там смажили шашлики. І сотнями збували їх місцевим нетверезим громадянам. Ботулізм, кишкова та туберкульозна палички, аскариди та інша зараза… Де була санстанція? Чи робились контрольні змиви із рук, так би мовити, «кухарів»? А бактеріальні аналізи самої, власне, їжі? Хтось відповість?

Громадськість чекає відповіді. Мовчанкою, улюбленим прийомом місцевої влади, на цей раз не обійдетесь.

А. Бідзюра,
голова ГО «Україна + Польща»реклама у Нововолинськ