Головна Новини Нововолинська У владних кабінетах заговорили про запуск шахти № 10

У владних кабінетах заговорили про запуск шахти № 10

100
0

Незважаючи на нинішні негаразди у вугільній галузі міста, які були обговорені на засіданні громадської ради минулого четверга, таку оптимістичну думку висловив заступник директора передпускової дирекції шахти № 10 Василь Святинчук.

Міський голова Віктор Сапожніков розповів про своє бачення виходу з кризових моментів, які склалися на шахтах міста. Занепокоєний певними непорозуміннями, які виникають між шахтарськими колективами, розподілом їх на кілька профспілок, що не сприяє згуртованості. Шахтарі вже сьогодні повинні оперативно знаходити шляхи як рятувати від закриття свої підприємства, бо тенденція до закриття нерентабельних шахт іде з Європи і останні з них уже закривають в Польщі. Тому потрібно брати досвід кращих (шахта «Надія»), брати шахти в оренду, шукати інвестора, того, хто може приватизувати. Своїм першочерговим завданням міський голова вважає відновлення у держбюджеті 2016 року рядка про фінансування шахти № 10, а також про виділення із коштів на реструктуризацію фінансів на зарплату гірникам. Про це йдеться на сайті міськради.

Генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Федір Богдан поділився думками стосовно приватизації копалень, способів збільшення вуглевидобутку, а такі можливості є, ще у вересні надійдуть кошти, з яких біля шести мільйонів будуть направлені на погашення заробітної плати. Василь Святинчук мовив, що шахтобудівельники працюють, незважаючи на фінансові проблеми, націлені на здачу 400 метрів виробок, залагоджують питання з підрядниками й субпідрядниками, є надія, що цього місяця надійде ще 27 млн. грн. на підприємство. «Через хащі цінової політики, недофінансування, знаєте, проглядається пуск у дію шахти № 10, – оптимістично зізнався Василь Святинчук. – Це обнадіює, уявіть двометровий шар вугілля чекає виходу на-гора.»реклама у Нововолинськ