Головна Новини Нововолинська Шахтарі голодують у Києві: день четвертий

Шахтарі голодують у Києві: день четвертий

112
0

Працівники шахти № 1 четвертий день голодують під Адміністрацією Президента. Кажуть, стоятимуть до конктретного результату, адже 45 мільйонів гривень у Міненерговугіллі обіцяли виділити до кінця року.

Тим часом гіррники побували на технічні нараді в міністерстві, мали декілька зустрічей із заступником міністра Мартиненковим. На конкретні запитання шахтарів чиновники поки відповідей не знаходять: шахту закриють, а от куди підуть майже 400 працівників? Чи будуть кошти, щоб почати виробку нової 92-ої лави?

Попереду – ще одна технарада у відомстві, гірники впевнені: кошти точно дадуть, адже їхня акція набула резонансу в столиці.

Про підтримку народних депутатів кажуть іронічно: депутатська група “Захистимо вугільну галузь!” не працює, а мажоритарник Ігор Гузь влаштував брифінг, аби “засвітитись”: після цього нардепа не бачили. Міський голова Сапожніков попри обіцянки теж до Києва досі не приїхав.

Працівники першої шахти підозрюють, що про їхнє голодування міністр Демчишин не знає, але все ж сподіваються зустрітися з ним у понеділок: той із Главою держави має повернутися із Казахстану.

Олександр Топорівський;
фото: Павло Лазаренкореклама у Нововолинськ