Головна Новини Нововолинська Громадська організація «Україна + Польща» подала в суд на міського голову Сапожнікова

Громадська організація «Україна + Польща» подала в суд на міського голову Сапожнікова

90
0

Шановні нововолинці! Я, Бідзюра Анатолій Миколайович, голова громадської організації «Україна + Польща», сьогодні, 21 жовтня 2015 року подав судовий позов у Нововолинський суд на міського голову Сапожнікова В.Б. за бездіяльність.

Яка регулярно відслідковувалась у систематичному невиконанні ним своїх посадових обов’язків та ігноруванні законодавства і Конституції України, що виразилось у ненаданні відповідей на інформаційні запити ГО «УкрПоль» впродовж тривалого часу.

Регулярне відписування на гербовому бланку міськвиконкому де відсутній його особистий підпис, затягування, небажання гласності, уникання прозорості та крутійство при наданні офіційних відомостей про виділення місцевою владою Нововолинська комунальних квартир, будинків та земельних ділянок під індивідуальну забудову працівникам правоохоронних органів міста. У його діях вбачається корупційна складова, а можливо й присутні елементи організованих злочинних схем. Прошу розуміння і підтримки. Документи додаю.реклама у Нововолинськ