Головна Новини Нововолинська Конкурс проектів для ОСББ “Комплексна енергозберігаюча санація житлових будівель”

Конкурс проектів для ОСББ “Комплексна енергозберігаюча санація житлових будівель”

84
0

Німецьке енергетичне агентство (dena) разом зі своїми партнерами, Ініціативою Житлове хозяства в Східній Європі (IWO) і Центром компетенції по великим житловим масивам, проведе на замовлення Федерального Міністерства Економіки і Енергетики Німеччині комплексну енергетичну санацію 20-25 типових житлових будинків в різних регіонах України.

Мета проекту полягає в тому, щоб розробити оптимізовані і ефективні рішення по комплексній енергозберігаючої санації – не тільки в технічному, а й у фінансовому та організаційному планах.

Термін подачі проектів: 20.03.2016 р, 23:59 год. за адресою ukraine@sampleprojects.org Адресатами (потенційними кандидатами) є об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які планують якомога більш комплексно санувати свій будинок або завершити вже розпочату санацію.

Метою першої фази є загальнонаціональний і максимально широке охоплення зацікавлених кандидатур. На першому етапі немає відбору. Всі повністю заповнені вчасно подані заявки будуть зареєстровані і прийняті на розгляд в рамках обмеженого тендеру.

Програма направлена на типові багатоквартирні будинки, які потребують проведення комплексної енергетичної санації, на території всієї держави.Вираження зацікавленості в участі в проекті відбувається шляхом подачі заявки і зазначення особистого відношення заявника до будинку (голова ОСББ, управитель, мер міста, представник власників квартир).

Для участі в конкурсі повинні бути надані наступні документи за адресою ukraine@sampleprojects.org

Форма для вираження зацікавленості – завантажити Таблиця основних даних про об’єкт в форматі xls – завантажити Фото об’єкта (фасад і задній двір будівлі)

Інформаційні документи:
Переглянути презентацію проекту
Презентація проекту №2
Опис проекту та відбір проектів
Каталог пропонованих заходів

Контактна особа в разі виникнення питань:
Лариса Шреккенбах проектний менеджер
Ініціатива Житлове Господарство у Східній Європі (IWO e.V.)
schreckenbach@iwoev.org

Інформаційна підтримка від міста:
Управління економічної політики та інвестицій
Василь Мигас, начальник управління
0674900205Реклама у Нововолинську