Головна Новини Нововолинська У Нововолинську пропонують запровадити роздільне сортування сміття

У Нововолинську пропонують запровадити роздільне сортування сміття

96
0

За 10 років наше місто повністю закидало сміттям полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовиця і вимагає будувати новий. Моїй доньці був рік, коли його будували, тепер їй 11 років – міська влада планує новий ПТПВ. Що ми залишимо нашим дітям? Полігони твердих побутових відходів по периметру?

Було “Нововолинськ – місто териконів,” стало місто полігонів. Програма роздільного сортування сміття в області не працює. Хоча в Львові все описане мною вже запроваджено, за кошти міського бюджету планується встановити відповідні контейнери і в Луцьку. Наше місто просить до 7 млн. гр на новий полігон, проте не запроваджує сортування сміття.

Ще не затих скандал з сміттєпереробним заводом м. Нововолинська, все інвестування в який обмежилося гулянням в “Трьох бобрах” і стало об’єктом гучного журналістського розслідування Дмитра Гнапа і Слідства-Інфо. Вірити, що прийдуть іноземці і приберуть, посортують, утилізують наше сміття, не варто. Доки не почнемо самі – нічого не зміниться. Збір підписів триває всього 14 днів. Підписуйте.

Оксана БабійчукРеклама у Нововолинську