Головна Новини Нововолинська Урочисте вручення свідоцтв про народження в акушерсько-гінекологічному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні

Урочисте вручення свідоцтв про народження в акушерсько-гінекологічному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні

74
0

15 березня у акушерсько-гінекологічному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні відбулося урочисте вітання та вручення свідоцтв про народження батькам новонароджених, які побажали скористатись послугою пілотного проекту «Державна реєстрація народження в пологовому будинку».

Презентувала новий сервіс Мін’юсту щодо видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологових будинках заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Семенюк Ольга Богданівна. «Можливість отримати свідоцтво про народження у пологовому будинку, це турбота держави про жінок, які народжують майбутнє покоління! Це створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини та забезпечення ефективної роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, це практична реалізація сервісів Міністерства юстиції України.

Відтепер у місті Нововолинську запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку».

Урочисто вручено свідоцтва про народження батькам двох дівчаток, Костюк Дарії Сергіївни, 11.03.2016 року народження, та Палихати Дарини Сергіївни, 14.03.2016 року.

Привітати батьків новонароджених малюків прийшли перший заступник міського голови Сторонський Андрій Миронович, головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні Мороз Віктор Васильович, начальник відділу ДРАЦ УДР ГТУЮ у Волинській області Кратік Антоніна Семенівна, начальник відділу ДРАЦС Нововолинського МУЮ Савік Людмила Вікторівна.

У заході таж взяли участь усі майбутні мами, які перебували у акушерсько-гінекологічному відділенні та його колектив.

Щирі вітання гостей створили неповторну та незабутню атмосферу свята.

Начальник відділу ДРАЦС Нововолинського МУЮ Л.В. СавікРеклама у Нововолинську