Головна Новини Нововолинська Нововолинці відвідали фестиваль мистецтв у Львові «Зірковий грамофон талантів»

Нововолинці відвідали фестиваль мистецтв у Львові «Зірковий грамофон талантів»

94
0

14-16 квітня у м. Львів під такою яскравою назвою проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. Наше місто гідно представили учні хору молодших класів Нововолинської дитячої школи мистецтв. Це уже друга їхня поїздка з колективом на конкурс. У 2013 році вони вибороли ІІ місце на обласному конкурсі хорів у м. Луцьк.

Цього року вони стали володарями І місця у 2 віковій категорії. Та найголовніше – це не лише Диплом і Кубок, а враження і емоції, які залишаться у пам’яті дітей назавжди. Ми отримали «БРАВО» від членів журі, 140 балів із 140 можливих, поза конкурсом на прохання журі співали пісню «на біс», мали можливість заспівати хором у Домініканському Соборі, були запрошені на Гала-концерт переможців. Також дітям була організована 2-годинна піша екскурсія містом, яку мужньо витримала відважний екскурсовод пані Світлана. І хоч дітей було багато (85 чоловік), вона зуміла їх зацікавити, зосередити увагу.

Та участь у конкурсі була б неможливою, якби не підтримка батьків та благодійників, тому хочеться їм подякувати за співпрацю і подароване свято для дітей. Тому колектив хору учнів молодших класів та адміністрація Нововолинської дитячої школи мистецтв висловлює щиру подяку батькам, Віталію Миколайовичу Бадзюню, туристичній фірмі «Panova Travel», церкві «Ковчег», відділу культури, мужнім водіям Володимиру, Анатолію та медсестрі Оксані Миколаївні за допомогу в організації поїздки на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий грамофон талантів» м. Львів.

Автор: Марія Душук, керівник хору молодших класів Нововолинської дитячої школи мистецтвРеклама у Нововолинську