Головна Економіка Відомо, хто розвів хащі біля автостанції у Нововолинську

Відомо, хто розвів хащі біля автостанції у Нововолинську

102
0

Активіст «Народного контролю» у Нововолинську Володимир Власюк з’ясував, кому належить земельна ділянка на вулиці Шахтарська 20б, поряд із автостанцією, де розрослися хащі та чагарники.

Так, за порядок на запущеній території відповідальна підприємець Світлана Касьян, яка уже понад дев’ять років користується ділянкою, – про це повідомив виконком Нововолинської міськради на інформаційний запит Володимира Власюка.

У 2007 році земельна ділянка була надана підприємцю в оренду. Касьян повинна була зробити реконструкцію колишньої вбиральні під облаштування офісу, платного туалету та прибудови торговельного павільйону. А у 2013 році їй продали цю ділянку у власність.

«Сьогодні вже маємо 2016 рік, а на земельній ділянці не розпочато навіть елементарного – наведення порядку. Щодо реконструкції або будівництва, то можемо впевнено сказати, що підприємець не збирається нічого робити, а лише вичікує, щоб вигідно її продати», – переконаний Власюк.

Активіст «Народного контролю» обурений, що чиновники закривають очі на територію біля автостанції, яка перетворилася на сміттєзвалище.

«Дев’ять років нововолинці та гості міста спостерігають безлад та жахіття, а от місцеві чиновники закривають на це очі та прикривають земельну ділянку від скарг зі сторони активістів і небайдужих людей», – говорить він. Тож, Володимир Власюк скерував звернення у держархбудконтроль із вимогою перевірити земельну ділянку на додержання містобудівного законодавства.

Також активіст направив скаргу до виконавчого комітету Нововолинськолї міської ради з вимогою притягнути до адміністративної відповідальності підприємця Касьян через порушення правил благоустрою міста.Реклама у Нововолинську