Головна Політика Маніфест Цивільного Корпусу “Азов”

Маніфест Цивільного Корпусу “Азов”

134
0

Молоде покоління Патріотів, в умовах неоголошеної війни, розуміючи сучасний стан Нації і Держави як катастрофічний змагає до повного усунення від влади корумпованих політиків і олігархів від політичного і економічного управління Державо. 

Ми виступаємо за втілення в життя наступних положень:

1. Солідарність Нації-проти штучного поділу України на Схід та Захід.

2. Сильна, авторитетна, персонально відповідальна влада-проти корупції, безвідповідальності та безликості сучасності.

3. Сильна Унітарна Велика Українська Держава з широкою самоврядністю громад-проти розвалу та окупації країни, в т.ч.під виглядом федирації.

4. Професійний Парламент спеціалістів-проти некомпетентності та популізму сьогоднішніх депутатів та партій.

5. Двоукладна економіка з поєнанням державного і приватного секторів-проти крайнощів олігархічного капіталізму та комунізму.

6. Націоналізація надр, стратегічних галузей економіки і природніх монополій-проти хижацького визиску нашої землі олігархічними структурами.

7. Розвиток банківської системидля стимулювання економічного зростання, встановлення економічно обгрунтованих відсотків-проти узаконеного лихварства і відсоткового рабства.

8. Мінімалізація втручання Держави у розвиток малого і середнього бізнесу-проти тиску корумпованої бюрократичної системи.

9. Вплив робітників на управління і участь у розподілі прибутків підприємств-проти безправного стану робітника, який визискується недобросовісним працедавцем і фальшивими профспілками.

10. Ставка на розвиток науки, освіти та інноваційних технологій як основу могутності Держави-проти сировинної, імпортоорієнтованої, відсталої економіки.

11. Передача всіх прав на землю українському селянину, впровадження інноваційних технологій та державних субсидій у сільськогосподарському виробництві-проти безвідповідальної політики знищення села і виснаження грунтів.

12. Пріоритет Національно-Державних інтересів у зовнішній політиці-проти підпорядкування “міжнародним інститутам” і “цінностями”, що слугують прикриттям чужим імперіалізмам.

13. Створення Україною Балто-Чорноморського Блоку як основи глобальної та регіональної системи безпеки-проти бездумної надії на Схід або Захід, яка призвела до окупації частини країни.

14. Створення потужної Національної Армії та ВПК, відновлення ядерного статусу України-проти військового безсилля та ганьби сучасності.

15. Посилення контролю за зовнішньою міграцією, зміцнення державних кордонів-проти політикі “відкритих дверей”, що підточує національні та економічні основи Держави.

16. Відновлення позитивної демографії Української Нації шляхом безпрецедентних Державних програм-проти політики вимирання Нації.

17. Ставка на молоде покоління, його виховання на принципах національної честі та гідності-проти культу споживання.

Форми роботи Цивільного Корпусу “Азов”

* Волонтерська мережа;

* Національні дружини;

* Молодіжні Гурти;

* Вишкільні центри;

* Спортивні клуби;

* Територіальна оборона.

Завдання Корпусу:

1. Забезпечення фронту всім необхідним для перемоги, волонтерська робота.

2. Забезпечення готовності цивільного населення до війни чи інших надзвичайних подій.

3. Забезпечення громадського порядку в тилу.

4. Пошук та вишкіл добровольців і підготовка необхідних спеціалістів.

5. Всібічна підтримка традиційних цінностей, інституту родини, здорового способу життя та інших життєвих принципів, що забезпечують порядок та повноцінний розвиток Нації.Реклама у Нововолинську