Головна Соціум Мітинг: громадськість занепокоєна ростом злочинності

Мітинг: громадськість занепокоєна ростом злочинності

98
0

16-го серпня біля Нововолинської міської ради зібралися обурені мешканці для висловлення своєї чіткої громадської позиції та незадоволення. Люди, вимагаючи чесного та прозорого розслідування вбивства Катерини Литкіної, критикували нововолинську поліцію та владу, – пише “Буг“.

До стін Нововолинської міської ради прийшли стурбовані нововолинці, висунули ряд претензій стосовно розслідування загибелі Катерини Литкіної. Люди усвідомлюють, що слідство було навмисно затримане з невідомих причин, також відомо що, правоохоронці активно не залучались до розшуку Катерини. З моменту її зникнення батьки самостійно намагались шукати та встановлювати причину щезнення дитини. На фоні трагічної смерті дівчини, громадяни також розгорнули актуальні проблеми нашого міста. До стихійної акції приєдналися депутати Волинської обласної ради – Борис Бабійчук, Валерій Курстак, депутат Нововолинської міської ради Володимир Шаповал, колишні депутати міста – Руслан Влодарчик, Віктор Никитюк, Олексій Буторін, Борис Карпус, а також місцевий активіст Анатолій Бідзюра.

Міська рада зібрала біля себе близько 300 людей, які критикували бездіяльність та пасивність. Увагу приділили наркоманії, якою переповнені нововолинські двори. Громада запевняла, що серед білого дня наркомани не соромляться збиратися біля житлових будинків для здійснення ін’єкції. Також у місті регулярно обкрадають людей, проникають в квартири, розбивають автомобілі чи роблять напади на вулиці. Кожен висловлював свою проблему, а також усі чекали на реакцію представників нововолинської міської ради, про дану зустріч працівникам було відомо.

Для надання коментарів прибули правоохоронці, а саме заступник начальника Нововолинського відділу поліції Андрій Литвин, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, начальник слідчого управління Наталія Пасічник, також до людей звертався Сергій Козак, т.в.о. начальника обласної поліції. Правоохоронці пояснили що, на сьогоднішній день триває активне слідство, дія здійснюється у межах компетенції та повноважень. Деталі справи не розголошуються.Реклама у Нововолинську