Головна Новини Нововолинська Горбатого могила виправить (про пиятики)

Горбатого могила виправить (про пиятики)

114
0

Уявіть собі тільки: рішення № 337 іще від 13.08.2014 року (підписав А. Сторонський), про заборону пиятики у громадському місці – у єдиному («козлячий» не рахувати) парку культури та відпочинку, Нововолинський міський виконавчий комітет сподобився видати іще у 2014 році.

Прошу дуже: фотокопія із мого приватного архіву. Повідомили мене про це 3 чи 4 вересня 2014-го, листом Б-736 від 01.09.2014 року, із каліграфічним автографом мера, коли пияки на газонах, у громадському місці, із благословення В. Сапожнікова відпились і (перепрошую) відблювались під деревами парку. Віддухопелиились, понабивавши один одному «ліхтарі» під очима і гулі на головах, та й похмелились знову.

Відповідь надав «сам», що саме по собі є предивною чудасією, бо зазвичай вони таких бомаг не підписують, тримаючи для цього Азазелла – сивобородого віднедавна, «цапа-відбувайла». Не дивлячись на запевнення у повній до мене лояльності і поштивості та власній законослухняності до основ антиалкогольного законодавства України, мер злукавив.

Пиятика тоді таки відбулась. Як зрештою і у всі минулі роки. Із мордобоєм, дикими співами та ріками оковитої, пропонованої клієнтам із наметів виїзної торгівлі по цінах завищених у рази. Маю відповідь майора В. Мартинюка на мій інформаційний запит. Поіменно, на основі складених протоколів.

То й цього разу таке може бути. Як і шашлики і барбекю, приготовані в умовах повної антисанітарії, особами непевного і напівп’яного вигляду із брудними руками та без санітарних книжок. Правда, проходження мед. комісії та кваліфікацію у бомжів-кухарів, ми цього разу будемо старанно перевіряти разом із патрульною поліцією. Виконуючи роботу працівників СЕС, проте зарплати за це не отримуючи. Чи може, вони поділяться? Як-не-як, а на відміну від них ми не боїмось, до тремору у колінах, місцевої влади.

Отож, зустрінемося на Дні міста, панове. У пияцькому парку. (Дві виборчих програми В. Сапожніковадодаю.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща». НововолинськРеклама у Нововолинську