Головна Новини Нововолинська Звіт Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про роботу з...

Звіт Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про роботу з питань запобігання та...

64
0

 

Протягом І півріччя 2016 року в об’єднаному управлінні продовжувалась робота з працівниками з питань запобігання та виявлення корупційних проявів.

Основна увага керівництва управління прикута до проведення роз’яснювальної роботи серед державних службовців щодо вимог антикорупційного законодавства. Так, проведено 16 семінарів, нарад, занять, тощо. Постійно ведеться роз’яснювальна робота громадянам чинного законодавства через засоби масової інформації.

З 29 січня по 10 лютого 2016 року транслювалась інформація на каналі мовлення “СТН” на тему «Робота щодо запобігання в управління Пенсійного фонду України в м.Нововолинську за 2015 рік» (13 ефірів).

24.03.2016 року на сайті Іваничівської РДА опубліковано статтю “Про результати роботи УПФУ в Іваничівському районі в сфері виявлення та протидії корупції за 1 квартал 2016 року”.

З 24 по 30 червня 2016 року в ефірі міського радіомовлення ТзОВ «Радіо Нова» було оголошено інформаційний матеріал “Роз’яснення поняття “конфлікту інтересів. Передбаченого Законом України “Про запобігання корупції”  (9 ефірів).

Звернення громадян щодо порушення законодавства про державну службу та щодо запобігання та протидії корупції державними службовцями до управління не надходили.

На виконання ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в управлінні проведено перевірку фактів своєчасності подання державними службовцями декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Вчинення корупційних правопорушень посадовими особами управління не виявлено.

Окрім того, в місцях прийому громадян розміщена скринька для звернень,  зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг. На стендах управління розміщені номера телефонів „гарячої лінії”, графіки особистих прийомів посадовими особами, облаштований інформаційно-роз’яснювальний куточок щодо запобігання та протидії корупції.

Забезпечено доступ громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності управління та публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління. Оформлений стенд щодо встановленого порядку надання публічної інформації відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 15.08.2011 №22-1 “Про організацію виконання норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”. За звітний період запитів не надходило.

Фактів притягнення до відповідальності державних службовців за вчинення корупційних діянь та злочинів, пов’язаних з корупцією за І півріччя 2016 року в Іваничівському об’єднаному управлінні ПФУ не було.

 Реклама у Нововолинську