Головна Новини Нововолинська Нововолинські шахтарі знову вийшли на акцію протесту біля річки Західний Буг

Нововолинські шахтарі знову вийшли на акцію протесту біля річки Західний Буг

116
0

31-го серпня шахтарі копальні №10 “Нововолинська” влаштували акцію протесту перед мостом через річку Західний Буг на кордоні Волинської та Львівської областей, вимагаючи виплати заборгованості із заробітної плати. Працівники безперервно пересуваються по пішохідному переході, перешкоджаючи цим рух транспорту по трасі міжнародного значення, – повідомляє «БУГ»

Як зазначив голова профспілки шахти № 10 “Нововолинська” Василь Прадід, акція була організована у зв’язку з відсутністю фінансування будівництва копальні та виплати заборгованої заробітної плати за червень, липень, серпень цього року.

Шахтарі попередили владу, якщо заборгована зарплата та гроші на розвиток шахти не будуть виділенні, вони організують масштабніший протест біля пункту пропуску Ягодин.

Сьогодні шахтарі не мають іншого виходу, як перекривати траси, бо вони вже доведені до крайньої межі. Мій помічник Андрій Бокоч також був на місці там, йому шахтарі казали, що із Міністерства звучать обіцянки дати гроші, заплатити зарплати, призначити директора “Волиньвугілля”, але нічого не виконується”, – розповідає народний депутат Ігор Гузь.

Вже з початку роботи Верховної Ради ми будемо разом із шахтарями вимагати повернення 50 мільйонів гривень, які забрали з фінансування шахти №10. І не у грудні, а зараз, щоб встигнути освоїти. Їх забирали на виплату зарплат. Але де зарплати? Їх немає! Люди дороги перекривають! Таке ставлення міністра Насалика викликає питання, чи відповідає він займаній посаді”, – додає депутат.Реклама у Нововолинську