Головна Новини Нововолинська Ігор Гузь: не знав, що голосував за підвищення своєї зарплати

Ігор Гузь: не знав, що голосував за підвищення своєї зарплати

82
0

Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів. Відповідна норма міститься в ухваленому напередодні Радою проекті постанови №5000-П “Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік”, – пише “Економічна правда“.

Документ в цілому підтримало 230 народних депутатів. Крім інших пропозицій, в постанові також міститься така норма: “Затвердити норми фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України”. Також документ скасовує усі інші попередні рішення Верховної Ради, які стосуються норм фінансового забезпечення парламентарів.

Виходячи із документу, заробітна плата народного депутата становитиме 25 “мінімалок”, що дорівнює 36,250 тисячі гривень. Згідно із документом, для оплати праці помічників-консультантів незалежно від їх кількості народному депутату встановлюється загальний місячний фонд у межах 16 мінімальних заробітних плат – до 23,2 тисячі гривень. Відповідні зміни набирають чинності з 1 листопада 2016 року.

За підвищення зарплат нардепам голосував також Ігор Гузь, втім, він пояснює, що не опрацював постанову і не знав, за що голосує.

“Голосування було за проект бюджету. Хтось туди всунув і цю позицію, але ніхто не повідомив ні на фракції, ні в залі”, – пояснив Гузь.Реклама у Нововолинську