Головна Новини Нововолинська У Нововолинську зросла кількість злочинів

У Нововолинську зросла кількість злочинів

80
0

Середній рівень злочинності на території, якою опікується Володимир-Волинська місцева прокуратура, становить 94,6 злочинів на 10 тисяч населення. 

Суттєво вищим він є у Нововолинську та Володимирі-Волинському (150 та 130 злочинів на 10 тисяч населення відповідно). Найнижчий рівень злочинності у Горохівському та Іваничівському районах. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Кількість облікованих на території кримінальних правопорушень за 9 місяців цього року (2416) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2340) зросла лиш на 3,2%. Проте на 39% зросла кількість облікованих злочинів у Нововолинську та на понад 32 % – у Горохівському районі.

“Внаслідок активізації спільної роботи правоохоронних органів із профілактики злочинності, зокрема, у підлітковому середовищі, наполовину зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми. Знизилося число злочинів, учинених особами, які раніше їх вчиняли, та у групі осіб. Зменшилася кількість тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі зі смертельними наслідками, шахрайств та хуліганств. 
Водночас незадовільною є робота правоохоронних органів із виявлення розкрадань бюджетних коштів й зловживань у сфері державних закупівель”, – кажуть в прес-службі.

Такий стан злочинності обумовлений прорахунками у здійсненні профілактичної роботи серед населення. Не сприяє профілактиці поширення на території зловживання алкогольними напоями, що в свою чергу тягне за собою вчинення злочинів на ґрунті пияцтва.

Завершуючи нараду, керівник Володимир-Волинської місцевої прокуратури Віталія Книш зауважила, що проблеми зі злочинністю потребують комплексного вирішення усіма правоохоронними органами.Реклама у Нововолинську