Головна Новини Нововолинська Нововолинські чиновиники не хочуть виконувати постанову суду

Нововолинські чиновиники не хочуть виконувати постанову суду

74
0

Найвищі місцеві службовці, що виконують у Нововолинську функції Держави не поспішають реагувати на постанову Львівського  адміністративного апеляційного суду щодо надання мені списків осіб, котрі отримували комунальні житло і землю упродовж 2004-2015 років.                                                                                                          Хоча, згідно його ухвали ці мужі, як старанні і лояльні до центральної й судової гілок влади – державні службовці, повинні були б зробити це негайно. А що ж тоді говорити про нас, сірих?  Пани В.Сапожніков і  А.Сторонський затягують час. Перший є міським головою, головою виконкому і головою міської ради, а другий – його першим заступникомсекретарем міської ради і секретарем міського виконавчого комітету, згідно «Закону України про місцеве самоврядування».

Я думав, що розійдемось полюбовно: вони мені списки зі щасливими власниками нашого комунального майна, яке певні особи надбали (купили, випросили, отримали безоплатно) за 11 минулих років – і я рву на дрібні клапті «Виконавчого листа» із Іваничівського районного та Львівського апеляційного судів. Та, не так сталось, як гадалось. Вірніше, не сталось ніяк. Вже й 29 грудня минуло, коли сплив термін надання відповіді на мою заяву, щодо негайного і безумовного виконання «Постанови» нововолинськими державними службовцями, а відповіді від них так і не було.

Мені відомо із багатьох надійних джерел, що люди вони багаті, жнуть де не сіяли і хочуть стати іще багатшими, вочевидь, за кошти громади. Як і було до цього.  Довелось таки віднести «Виконавчого листа» до судових виконавців на вул. Винниченка. У наших запанілих керівників нововолинської мерії, матеріальне завжди домінувало над духовним.                                                                                                     Власні шкурні інтересики, у всі часи їхнього перебування при владі, завжди переважали почуття обов’язку і відданості територіальній громаді, яка їх обрала, і якій вони клялись понад 20 років підряд, що вічно любитимуть виборців. Це дуже добре виходило у їхніх передвиборчих програмах. Урочиста клятва державного службовця, щодо безумовного виконання статей Конституції Держави та основ її законодавства, була лише, як вбачається, порожнім звуком і засобом для досягнення власних, часами дуже брудних цілей.

Соромити їх за це, я не збираюсь. І не тільки тому, що не із пліток знаю – це марна і невдячна  справа. Не виконуючи судову  «постанову», вони й далі продовжують чинити беззаконня.   Бо так звикли, і їх не переінакшиш. Міський голова Нововолинська В.Сапожніков і його перший заступниксекретар міськради А.Сторонський, судячи зі всього, зрадили міську громаду і державу Україна у багатьох відношеннях. І продовжують робити це й далі. Державні люди, якими вони є, і які були обрані громадою і котрі повинні бути взірцем для її членів, вперто не бажають дотримуватись правди задекларованої у нормативних актах суверенної країни.

Скажу вам так: У нас чудова Держава, чуйні, працьовиті та розумні люди, родючі грунти, багаті надра, відмінна Конституція і прекрасне законодавство а ось слуги, яким ми довірили все це своє величезне багатство – колишні комуністичні покидьки і мерзота.  Незабаром у державі стартує новий етап е-декларування. Під яке підпадають:              1) Депутати місцевих рад;

                                    2) Міські, сільські і селищні голови;

                                    3) Державні службовці та особи місцевого самоврядування;

                                    4) Професійні судді та інші особи;                                     

Ось це й стане перевіркою на «вошивість». Тоді й побачимо, як і хто із державних службовців виконує (а ми про це, всі добре знаємо!) законодавство України. Не здивуюсь, якщо у електронних деклараціях наших місцевих керівників додадуться деякі інші пункти про статки, котрі були відсутні у попередніх.

Зрештою, у разі злісного невиконання судового рішення, є Волинська облдержадміністрація, обласна прокуратура, Волинська обласна рада, обласне УСБУ та кримінальна поліція, врешті-решт.  А там, якщо потрібно буде, Київ задіємо. Будуть застосовані всі методи революційного впливу, зразка 1989-1991 років. Дозволені Конституцією України акти масової непокори – пікетування, мітинги і так далі.  Хай вся Україна знає про своїх «героїв»! Документи додаю.

 

01.01.2017 року

 

 

А.Бідзюра, член тер. громади м.Нововолинська. Голова ГО «Україна + Польща»Реклама у Нововолинську