Головна Новини Нововолинська Підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної судитимуть у Ковелі

Підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної судитимуть у Ковелі

90
0

Підозрюваного Назара Статочнюка судитимуть в Ковелі – таке рішення було прийнято 7-го лютого у Волинському апеляційному суді, де відбулося чергове слухання у справі резонансного вбивства неповнолітньої жительки Нововолинська Катерини Литкіної.

Як розповіла мати вбитої нововолинянки Вікторія Литкіна, обвинувальний акт стосовно підозрюваного Назара Статочнюка скерували в Нововолинськ, проте у міському суді не вистачає суддів, – пише “Буг“.

На судовому засіданні в Апеляційному суді Волинської області вирішили, де в подальшому будуть розглядати справу. Як варіант пропонували міста Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський.

Відомо також, що матеріали стосовно іншого підозрюваного у вчиненні цього злочину виділені в окреме провадження, в якому скеровано запит про міжнародно-правову допомогу до Республіки Словенія.

Нагадаємо, що Назар Статочнюк за попереднім рішенням суду повинен перебувати під вартою до 10-го лютого.

Суддя прийняв рішення не змінювати запобіжного заходу і продовжити тримання під вартою підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної.

Рішенням Волинського апеляційного суду підозрюваного судитимуть у Ковелі, вже сьогодні туди передадуть всі матеріали в цій справі.  У разі визнання вини Статочнюку «світить» від 10-ти до 15-ти років позбавлення волі.Реклама у Нововолинську