Головна ЗМІ Жоден депутат Нововолинської міської ради не звітував перед виборцями

Жоден депутат Нововолинської міської ради не звітував перед виборцями

90
0

Чинним законодавством передбачено обов’язок депутатів місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян. Відповідно до статті 16 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.

Нововолинська рада визначила строки звітування депутатів – це січень кожного року. Про це йдеться в рішенні № 12/19 від 1 грудня 2016 року:

“1. Визначити січень місяць кожного року терміном проведення звітів депутатів міської ради VII скликання перед виборцями.”

Проте на сьогодні жоден депутат Нововолинської ради не відзвітував перед виборцями! Депутати не виконали своє ж рішення, а комісія міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції, на яку покладено контроль за виконанням рішення, жодним чином не реагує на порушення закону.Реклама у Нововолинську