Головна Новини Нововолинська Поліція затримала автомобіль із обладнанням, яке вивозили з шахти №1 «Нововолинська»

Поліція затримала автомобіль із обладнанням, яке вивозили з шахти №1 «Нововолинська»

62
0

2-го березня поліція затримала КАМАЗ з обладнанням, який їхав з шахти №1 «Нововолинська» у напрямку Червонограда. Директор вугільного підприємства Андрій Пилипюк зазначає, що має всі необхідні дозвільні документи щодо здачі арки на металобрухт, – пише «БУГ».

Автомобіль КАМАЗ, повністю завантажений шахтним арочним кріпленням, рухався в напрямку Червонограда, проте його затримала поліція. Правоохоронці перевірили документи на здачу обладнання, допитали підозрюваних та склали протоколи.

Як виявилося, арку везли на приватну фірму ТзОВ «Компанія Дністер» з прийому металобрухту.

Директор шахти №1 “Нововолинська” Андрій Пилипюк раніше пояснював журналістам інтернет-видання “БУГ”, що арочні кріплення здають на металобрухт в Червоноград тому, що там вища ціна і вчасно розраховуються. Він стверджує, що у нього є всі необхідні документи.

Арку здаємо у зв’язку з важким фінансовим становищем. Експертна комісія склала акт, є всі документи”, – відзначив він.

Директор копальні говорить, що арка зношена на 70% і на час затримання її везли на зважування.

У Червоноград перевозили біля 50-ти комплектів обладнання. На шахту “Бужанська” ця арка продається по 3700 гривень за комплект.

Виконувач обов’язків начальника поліції Андрій Литвин повідомив, що арочні кріплення вилучені та відкрито кримінальне провадження по факту можливої крадіжки обладнання.

Зараз на території шахти працює СБУ.Реклама у Нововолинську