Головна Новини Нововолинська Попри відкриті кримінальні справи – шахту №1 «Нововолинська» продовжують розкрадати

Попри відкриті кримінальні справи – шахту №1 «Нововолинська» продовжують розкрадати

82
0

Цинізму та брехні дирекції шахти №1 «Нововолинська» немає меж. Говорять одне, а насправді роблять інше – неприховано «дерибанять» шахтного обладнання. Помилуйтеся на фото!

Голова незалежної профспілки гірників Анатолій Мухомеджанов закликає гірників шахти перекривати дороги через заборговану зарплату, а дирекція шахти нагло і всупереч здоровій логіці, користаючись нагодою, масово вивозить устаткування. З шахти ледве не щодня виїздить по кілька автомобілів, вщент завантажених арочним кріпленням та обладнанням.

Фото: КПП Шахта №1 черга автомобілів з арочним кріпленням:

Цинізм питання в тому, що директору, мабуть, плювати з великої гори на чисельні кримінальні справи відкриті щодо розкрадання кольорових металів та шахтного обладнання в тому числі і арочного кріплення. Останнє нагло вивозять у Червоноград, де через фейкові фірми, перепродають за величезні кошти на місцеві шахти. Робиться це в той час, коли СБУ з місцевими правоохоронцями опечатали на шахті склади з арештованим арочним кріпленням та завели дві кримінальні справи за статтями розкрадання державного майна та незаконного списання державного майна.

Про масове розкрадання арочного кріплення на шахті №1, та відкриття і розслідування кримінальних проваджень керівник обласної поліції Шпига інформує голову ОДА Володимира Гунчика. Та ці справи і керівники області директору шахти Пилипюку, певно, не авторитетні, а дрібні мухи від яких можна відмахнутися. Бо як тоді зрозуміти те, що без будь-якої перестороги про покарання на шахті подвоєно та навіть потроєно відбувається незаконний вивіз арочного кріплення.

Фото: підготовлена арка на вивіз:

На зборах працівників шахти щодо питанню перекриття доріг, адміністрація шахти активно закликала шахтарів до більш радикальних дій, бо інакше їм не бачити зарплати. Тому ручна, підконтрольна, директорська профспілка НПГУ на чолі з Анатолієм Мухомеджановим розказують працівникам байки про міністерство, про голодування, про перекриття доріг і ці заяви лунають майже щодня. Активно запрошують депутатів різних рівнів та їх помічників на підприємство, де просять про допомогу та, коли ті покидають територію шахти, керівництво, зі згоди ними поставленого керівника охорони, масово по декілька машин в день «розкрадають» обладнання шахти. Та ніхто не задасть питання директору Пилипюку, де гроші від зданого металобрухту? Де гроші від вивезеного арочного кріплення? Де гроші від вивезеного шахтного обладнання? Наголошую: вартісного обладнання (конвеєра, комбайн, двигуни різних модифікацій та багато іншого).

Фото: Конвеєр вартістю більше двох мільйонів гривень. Де гроші? Де зарплата?

Фото: процес навантаження арочного кріплення під тельфером:

Підбурюють проти нас ручних, залежних осіб, які в свою чергу розповідають нам про те, що ми не даємо їм спокійно допрацювати до пенсії і їм плювати, що директор краде, їм головне протриматись декілька місяців, а, можливо, і років до пенсії. Тільки є один нюанс, вони не можуть пояснити, яким чином ми не даємо їм працювати та яким боком ми до їхньої пенсії. Зрозуміло, що це підготовлені особи, яким плювати на інших, їм головне дочекатися пенсії, а що далі – хоч потоп. Ось такими людьми вдало маніпулюють та на шкірі яких збагачуються певні керівники шахти.

Народ, ви не уявляєте який тиск і прес робиться на нашу профспілку зі сторони адміністрації шахти. Вже дійшли до того, що ручна, підконтрольна їм профспілка в особі Анатолія Мохамеджанова вдалися до прямих погроз, як мені особисто, так і деяким членам нашої профспілки.

Анатолій Хусейнович, а де ж профспілкова солідарність, де принципова позиція і взагалі, де подівся той стержень справедливості та чесності притаманний Вам, як лідеру?

Я задаю собі питання, коли настане край всьому цьому безчинству та безпорадності правоохоронних органів, яких показово вводять в оману та на яких навіть не звертають уваги. А, можливо, в місцевому відділку поліції вже все давно «повирішували», кому треба підмазали, як то кажуть позолотили ручку?

Агов, прокурори! Ті, які ведуть нагляд за законністю порушення та розкриття кримінальних справ працівниками органів внутрішніх справ, мабуть, пора вже включатись до контролю, бо справ вже порушено біля десятка, а результату – нуль.

Голова ППО ВНПС «Захист Праці»
на Державному підприємстві Шахта №1 «Нововолинська»
Володимир ВласюкРеклама у Нововолинську