Головна Новини Нововолинська За пропозицією нардепа Ігоря Гузя держава виділила на розвиток округу перший транш...

За пропозицією нардепа Ігоря Гузя держава виділила на розвиток округу перший транш коштів – 4...

80
0

11 травня за пропозицією народного депутата Ігоря Гузя Кабмін виділив у цьому році перший транш субвенції – 4 мільйони гривень на соціально-економічний розвиток виборчого округу №19. Про це йдеться у постанові Кабміну (№644) щодо висновків та пропозицій до проекту Закону України про державний бюджет України на 2017. Зокрема, у пункті №3 зазначається, що «за пропозиціями народних депутатів, узгодженими з відповідними місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, здійснюють відбір об’єктів інвестування» на соціально-економічний розвиток регіонів.

Узгоджений з місцевою владою весь перелік об’єктів помічники нардепа подали безпосередньо у Кабмін ще на початку квітня, цьогоріч.

Відтак, з ініціативи команди обранця Ігоря Гузя та за узгодженням з органами місцевого самоврядування, кошти частинами надійдуть на розвиток виборчого округу №19. Так, для міста Володимир-Волинський спрямують 800 тис. грн, для Нововолинська надійде 560 тис. грн, для Любомльського району передбачено 740 тис. грн, на розвиток Володимир-Волинського району – 1 млн 20 тис. грн, а також для Іваничівщини – 880 тис. грн.

«Коли перебував з парламентською поїздкою в Баварії, Кабмін підписав постанову про виділення субвенції у розмірі 4 мільйони гривень. Приємно, коли є результат спільної роботи. Моя команда помічників спрацювала ефективно, подавши пропозиції ще раніше, безпосередньо узгодивши всі деталі з місцевою владою. Наразі органи місцевого самоврядування готуються до пошуку підрядників, до роботи з системою Прозоро. Працюємо далі!», – прокоментував Ігор Гузь.

До слова, торік нардеп, як і обіцяв громаді округу «вибити» до 20 мільйонів гривень для Прибужжя, так і виконав свою обіцянку. Уряд теж врахував пропозиції нардепа Ігоря Гузя. Як результат: регіон Прибужжя отримав майже 20 млн грн державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіону. Кошти надійшли трьома траншами. Зокрема, 6 липня, відповідною постановою КМУ регіону Прибужжя виділено 12 млн грн та 19 жовтня – чергові 5 мільйонів гривень. Третій ж транш державної субвенції поступив наприкінці грудня 2016 року. 3 млн грн спрямували на закупівлю комп’ютерних класів та телевізорів у школи, меблі у будинки культури, духові інструменти, спортивний інвентар.

Зокрема, так само відбулося і у 2015 році. На розвиток територій виборчого округу з держбюджету спрямували 5,4 млн грн субвенції, більше частини цих коштів інвестували в оновлення сільських закладів культури.

Ігор Гузь сподівається, що держава вчасно спрямує цю субвенцію і виділить незабаром чергові транші, задля покращення інфраструктури територій міст, сіл та селищ Прибужжя.

Прес-служба народного депутата
України www.guz.in.ua
guzj.press@gmail.comРеклама у Нововолинську