Головна Соціум У Нововолинську пройшла наймасштабніша спецоперація: правоохоронці провели обшуки в 10-х наркоточках

У Нововолинську пройшла наймасштабніша спецоперація: правоохоронці провели обшуки в 10-х наркоточках

92
0

26-го травня у Нововолинську відбулася масштабна операція по боротьбі з наркозлочинністю, що ропочалася 22-го травня, коли правоохоронці затримали чоловіка, який збував наркотичні засоби на території міста, – пише «БУГ»

Для проведення обшуків задіяли близько 50 чоловік у складі спецпідрозділів, працівників Головного управління Нацполіції у Волинській області та Нововолинського відділу поліції. Операція відбулася за сприяння Нововолинську відділу прокуратури.

Обшуки пройшли у тих місцях, про які всі давно вже знають. Нещадно, але в межах закону. Гарантую, що з працівників поліції ніхто “кришуванням” наркоточок не займається”, – розповів начальник Нововолинського відділення Володимир-Волинського відділу поліції Андрій Литвин.

Спецоперацію провели за ініціативи Нововолинського відділу поліції.

Правоохоронці вилучили значну кількість наркотичних засобів, психотропних речовин, матеріальних цінностей, здобутих злочинним шляхом, декілька одиниць зброї. Зокрема, на вулиці Гірняцькій виявили станки для гоління “Wilkinson”, які, ймовірно, були викрадені зі складів Романа Гочачко.

Поліціянти вилучили значну партію крапель “Тропікаміду” та рецепт, завірений печаткою лікаря.

В цілому викрили близько 10-ти наркоточок. Правоохоронці провели обшуки на мікрорайоні Шахтарському, бульварі Шевченка, вулиці Чехова, Винниченка, Соборній, Гірняцькій, Святого Володимира, Маяковського, на 5-му мікрорайоні та на території дачного масиву “Прикордонник”.

Серед понятих був і депутат Нововолинської міської ради Володимир Шаповал та активіст Руслан Влодарчик. Влітку 2016-го року схожу спецоперацію пропонував здійснити народний депутат України Ігор Гузь.

Окрім цього, 26-го травня у місті проведено слідчі дії по виявленню закладів у сфері грального бізнесу.

Деталі згодом.Реклама у Нововолинську