Головна Культура Уперше на Волині відбудеться фестиваль «Княжий»

Уперше на Волині відбудеться фестиваль «Княжий»

92
0

Цього року, вперше на Волині у межах стародавнього міста Володимир-Волинський відбудеться фестиваль «Княжий». Ініціатор проведення заходу – Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

Дводенний історично-культурний захід відбудеться 19-20 серпня на території села Заріччя Володимир-Волинського району.

Фестиваль «Княжий» покликаний популяризували славетне волинське місто та його унікальні історико-культурні пам’ятки, підвищити туристичну привабливість міста, відтворити атмосферу середньовіччя та загалом відчути дух Княжої доби в славетному Володимирі-Волинському.

Задля визначення головних завдань до проведення «Княжого» у Володимир-Волинській міськраді відбувся оргкомітет за участі нардепа Ігоря Гузя та його помічників, місцевої влади, правоохоронних органів та громадських активістів.

Ми плануємо провести фестиваль упродовж двох днів. Оргкомітет місцем проведення бачить територію парку в селі Заріччя, який виходить до річки Луги, а з Володимира-Волинського можна пройти через міст до Слов’янського парку. Ця територія підходить тим, що є місце для проведення історичної реконструкції. Потрібна територія для сцени, для наметового містечка, плюс – територія для багатьох локацій – дитяче містечко, літературна сцена, гутірки… Є досить багато ідей, які хочемо реалізувати. Робимо символічну вартість входу на фестиваль у 20-ть гривень на 2 дні. Фестиваль буде безалкогольним і на території працюватиме охорона, яка дивитиметься за порядком” – розповів Ігор Гузь.

Музика, театралізовані дійства, історичні реконструкції, літературна сцена, гутірки, екскурсії стародавнім Володимиром-Волинським, дитяче містечко, ярмарки ремесел та вуличної їжі, майстер-класи народний майстрів та багато іншого та цікавого – як повідомляють організатори, все це буде на фестивалі.

Офіційна сторінка фестивалю “Княжий” у Фейсбук.

Прес-служба народного депутата УкраїниРеклама у Нововолинську