Головна Новини Нововолинська Борис Бабійчук засідав з “Самопоміччю” у луцькому кафе

Борис Бабійчук засідав з “Самопоміччю” у луцькому кафе

96
0

У Луцьку в четвер, 20 липня, відбулося засідання політради партії “Об’єднання “Самопоміч”.

Про це повідомляє Волинська служба новин, посилаючись на “Конкурент”.

Зі слів члена політради, народного депутата Олега Лаврика, “Самопоміч” практикує проведення політрад в регіонах України.

До прикладу, останнє виїзне засідання відбувалося в Харкові. Як зазначив Лаврик, цього разу політрада розглядала питання, які винятково стосуються Волині. Це: вибори міського голови у Луцьку, ситуація в обласній раді та проведення звітно-виборчих конференцій місцевих організацій.

На засіданні політради були присутні такі відомі діячі: Андрій Садовий, Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Остап Процик, Прасковія Дворянин, Олександр Данченко, Любомир Зубач та інші.

На засіданні також були присутні депутат від Нововолинська Борис Бабійчук та депутат від Володимир-Волинського Костянтин Зінкевич, які 12 квітня цього року вийшли з фракції “Самопоміч” в облраді, тим самим розваливши фракцію. Тоді керівник виконкому Волинського осередку партії “Самопоміч” Юлія Вусенко вимагала від керівництва партії виключення даних депутатів із партії:

Ми звертаємося до партійного керівництва з клопотанням про позбавлення членства та відсторонення цих депутатів від виконання обов’язків голів Володимир-Волинської та Нововолинської місцевих організацій 

Але, як бачимо із фото, всі знову разом: і Юлія Вусенко, і Борис Бабійчук, і Констянтин Зінкевич, і вся “Самопоміч”. 

 Реклама у Нововолинську