Головна Новини Нововолинська Дівчина, яку збила автівка у Львові на переході, – досі в комі

Дівчина, яку збила автівка у Львові на переході, – досі в комі

92
0

Жителька Нововолинська Ангеліна Міщук (Дунас), яку 27-го липня у Львові на пішохідному переході збила машина, наразі перебуває в комі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила шкільна вчителька дівчини Наталія Венгрин.

Як вказано у документі, який надала Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, у постраждалої – злам склепіння черепа з поширенням на основу, забій головного мозку важкого ступеня, перелом лонної та сідничної кісток справа зі зміщенням, злам латерального відростка правої великогомілкової кістки, – пише “Буг“.

“Лікарі не можуть робити операцію, поки не стабілізують її стан. Хоча вже, дякувати Богу, позитивні зміни відбуваються, поки мінімальні, проте ми віримо, що надалі результати будуть оптимістичнішими!

Завтра робитимуть контрольний томографічний знімок. Сподіватимемось, що незабаром можна буде її оперувати. В такому стані потрібна підтримка ії життя та постійне лікування, обстеження. Для цього необхідні великі кошти.
Щиро дякую всім, хто уже відгукнувся і допомагає рятувати життя молодій мамі, донечці, подрузі, учениці…”, – йдеться у дописі.

Реквізити ПриватБанку: 4149 4978 3222 0646 (картка мами дівчини Жанни Миколаївни).Реклама у Нововолинську