Головна Новини Нововолинська 33 державні шахти об’єднають в одну національну компанію

33 державні шахти об’єднають в одну національну компанію

558
0

У нове держпідприємство “Національна вугільна компанія” увійдуть 33 державні шахти, заявив віце-прем’єр Володимир Кістіон, повідомляє прес-служба віце-прем’єра.

За словами Кістіона, Кабмін спільно з громадськістю і профспілками розробив і схвалив концепцію реформування вугільної галузі до 2020 р. У рамках реформи буде створено ДП “Національна вугільна компанія”, яка об’єднає державні шахти і визначить, які з них потребують фінансування для подальшої модернізації.

“За попередніми оцінками, утворення такої компанії дасть економію витрат на утримання збиткових шахт на суму 1,5 млрд грн на рік. Ці кошти можна буде спрямувати на модернізацію вугільних підприємств”, – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Він також заявив, що Україна щорічно може видобувати на 2 млн тонн вугілля більше, ніж зараз.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що в 2018 році в Україні не залишиться збиткових державних шахт.

Щодо Волині інформацію поки що не уточнюють. Раніше повідомлялося, що в області прагнули об’єднати всі структурні підрозділи вугільної галузі на території Іваничівськаого району та Нововолинська в одну структуру.

Джерело: КонкурентРеклама у Нововолинську