Головна Новини Нововолинська Відновили автобусний маршрут «Нововолинськ – Самоволя», якого не було три роки

Відновили автобусний маршрут «Нововолинськ – Самоволя», якого не було три роки

102
0

Для зручності сільських жителів запрацював автобусний маршрут «Нововолинськ – Самоволя» (Іваничівський район), який не курсував за цим напрямком майже три роки, інформують у прес-службі народного депутата України Ігоря Гузя, – пише інформагенство «Волинські Новини».

Уже з 4 серпня ц.р. автобусний маршрут запущено. Автобус їздить тричі на день.

Як розповіла у телефонному режимі депутат сільради Оксана Ткачова, яка проживає у селі Самоволя, куди тільки місцева громада за ці роки не зверталася, аби забезпечити жителів транспортним сполученням.

«Наше село – на околиці Волинської області, за один кілометр – вже Львівщина. А від головної траси знаходимося за півтора кілометра. Весь цей час, нам приходилося йти пішки аби скористатися послугами автобусу «Сокаль-Луцьк». Їхали до Павлівки, а там вже роз’їжджалися, хто куди. А якщо треба було їхати терміново чи в лікарню, то наймали у місцевих жителів машину, платили за це гроші, а коштує це теж недешево. Повернутися додому було ще складніше, адже небагато рейсів під вечір головною дорогою теж їздило. А як взимку, то ті часи страшно згадувати…».

«Майже три роки по кругу «ходили» з цією проблемою, до різних інстанцій: обласних та районних. Збирали підписи у місцевих жителів. Я, особисто, по 5 разів ходила до одних і тих самих людей за підписами, щоб таки добитися бажаного результату. Дорогу до села Павлівка маємо асфальтного покриття.

Чому не пустити автобус. «Дотиснули» це питання, коли звернулися на зустрічі до Ігоря Гузя. На днях разом з активістами були на прийомі громадян у помічника депутата, пана П’ятохи, щоб ще раз висловити слова вдячності. Тепер маємо результат – справу зрушили з мертвого місця, і люди мають чим доїжджати за місцем призначення. Так само, вернутися додому», – сказала жителька Самоволі.

Наразі, за домовленістю, перевізник працюватиме за цим напрямком до 25 вересня, а уже 14 вересня відбудеться черговий обласний тендер на послуги пасажирських перевезень. За словами пані Оксани, вже відомо, що участь в тендері братимуть два перевізники. Якщо нинішній виграє, то і далі працюватиме за цим напрямком.

Графік руху автобусів «Нововолинськ-Самоволя» сформовано тричі на день і з понеділка до суботи, неділя – вихідний. Рейс проїжджає село Павлівку та смт Іваничі.

Відправлення двох ранішніх автобусів із Самоволі – о 07: 50год. та об 11:55 год.

Вечірній рейс – о 17.40 год. їде тільки до с. Павлівка.

У Самоволі проживає до 400 жителів. У селі дитсадок, початкова школа, клуб та два магазини. Село хоч і невеличке, але поступово розвивається, відтак і потребує належного транспортного сполучення.Реклама у Нововолинську